Glina 2017 – rezultati

Na području grada Gline održan je u nedjelju, 10. rujna treći u nizu Maraton Glina, biciklistička trka koja iz godine u godinu okuplja sve veći broj natjecatelja, a koji organiziraju BK Roda Sisak i Grad Glina. Svaki maraton organizatori pokušavaju poboljšati pa je tako ovaj nešto duži nego prva dva, potvrdio je tajnik BK Roda Davor Rosandić. Među natjecateljima našao se i trostruki prvak hrvatske Emanuel Kišerlovski, koji je pobjeđivao u cestovnom biciklizmu, ciklokrosu i brdskoj vožnji.

U ime domaćina i jednog od organizatora, natjecatelje je pozdravio gradonačelnik grada Gline Stjepan Kostanjević, koji je i dao znak za start trke. I gradonačelnik i članovi BK Roda najavili su za četvrti maraton brojna poboljšanja i iznenađenja, a vjerojatno će dogodine i broj natjecatelja preći u trocifrenu znamenku.

REZULTATI