22.05.2016. “MARATON TRI RIJEKE – Memorijal Zvonko Gavranović 2016.”

Maraton se vozi na području Sisačko-moslavačke županije i humanitarnog je karaktera. Vozi se po blago brdovitoj stazi. Ove godine uvodimo novitet s prolaznim ciljem i njegovom nagradom na povratku(izlasku iz Hrvatske Kostajnice-feed zone).

NAPOMENA Ruta je izmijenjena u odnosu na prošlu godinu. Ove godine start i cilj su u gradu Sisku. Prva grupa koja bude ulazila u grad imat će pratnju vozila a svi koji budu kasnili, kao što smo gore naveli, moraju se pridržavati svih prometnih pravila uključujući semafore i ostalih prometnih pravila. Svi koji za prvom grupom natjecatelja budu kasnili više od 30 min i više, izrazito voze na svoju vlastitu odgovornost i ovim apeliramo da se moraju pridržavati svih prometnih pravila koji su na snazi u Republici Hrvatskoj.

REZULTATI